Wyszukaj produkt

x

Aktualności


2018-12-18

Zaawansowane rozwiązania antywirusowe i bezpieczeństwa IT dla Twojej firmy.

Comodo ITSM to: 7 warstw innowacyjnej to 100% ochrony oraz pełna kontrola na Twoją firmą. Oraz

Comodo ITSM to:
7 warstw innowacyjnej
to 100% ochrony
oraz
pełna kontrola na Twoją firmą. Oraz

 


Innowacyjne technologie auto-sandboxa

Wśród modułów ochrony znajdziemy innowacyjną technologie auto-sandboxa (wirtualizacja niezaufanych obiektów), Viruscope (analiza zmian w trybie rzeczywistym), czy HIPS (ochrona krytycznych miejsc systemowych). Dodatkowo ochrona sygnaturowa, dwukierunkowy firewall, ochrona heurystyczna i filtr url.

 


Comodo ITSM to wygoda zarządzania siecią.

 

Takie moduły jak zdalny pulpit, service desk, zarządzanie aktualizacjami, autoryzacja urządzeń, MDM i wiele innych, mają na celu zunifikowanie wielu niezbędnych narzędzi do pełnego zarządzania Twoją siecią.

 

 

Dodatkowe funkcjonalności

Comodo ITSM to część wielkiej platformy COMODO ONE.Dzięki Comodo One możesz zunifkować jeszcze więcej rozwiązań – m. in. backup, CRM, DLP, szyfrowanie, czy bramki antyspamowe.

 


Comodo ITSM to przystępne licencjonowanie

 

To nie tylko kompletny produkt bez kompromisów czy dopłat, ale też możliwość decydowania o przeznaczeniu licencji – w jednej cenie możesz chronić jak i komputery, jak i serwery, a nawet urządzenia mobilne.

 


Profesjonalne wsparcie

Nasza firma posiada certyfikowanych inżynierów Comodo ITSM jest to gwarancja bezproblemowego wdrożenia oraz pomocy technicznej dla rozwiązania Comodo w Państwa firmie.

 

Nie przejmuj się czasem i wysiłkiem potrzebnym na wdrożenie nowego rozwiązania. Pozwól żeby zrobił to za Ciebie certyfikowany inżynier.

« Wróć do listy aktualności